RFW 5. diena: NÓLÓ

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Zīmolu Nolo 2012. gadā ir dibinājusi latviešu dizainere Viktorija Joniene. Septiņu gadu laikā viņai ir izdevies padarīt šo zīmolu veiksmīgu un atpazīstamu ne tikai Latvijā un Baltijā, bet arī visā pasaulē. 

Nolo kolekcijas un modes skates ir ievākušas bagātīgu  Latvijas stila un modes apbalvojumu ražu, bet pati radošā direktore Viktorija Joniene trīs reizes ir saņēmusi gada labākā dizainera titulu. Šobrīd zīmols turpina aktīvi paplašināt savas robežas pasaules mērogā – tā kolekcijas ir pārstāvētas labākajos Milānas un Honkongas šovrūmos (Āzijas tirgus ir šobrīd zimola prioritāte), kā arī ir pieejamas veikalos Itālijā, Spānijā, Kanadā, Šveicē, Krievijā (esam pārstāvēti tai skaitā Bosco tiklā), Ķīnā, Singapūrā, Sauda Arābijā, Indonēzijā, Izraēlā, u.c.

 Nolo kolekcijās izmantoti labāko Eiropas ražotāju audumi, kuru izgatavošanā domāts par dabas piesārņojuma samazināšanu. Īpašu uzmanību Nolo pievērš apdarei un detaļām. Vairums kolekcijās izmantoto apdruku ir autordarbi, bet nemainīgas iezīmes tajos ir ironija un humors. Apģērbs ar draiskām, reizēm pat huligāniskām apdrukām, lieliski piestāv drosmīgām personībām. Katra NOLO kolekcija sevī ietver spilgti izteiktu vēstījumu, tā nav tikai tendenču parāde, bet gan dizaineres viedoklis par kādu svarīgu vai aktuālu tēmu.
 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO