''Bite'' biznesa pārdošanas nodaļas vadītājs Arnis Pūciņš (no kreisās) un Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Hokeja federācija (LHF) un telekomunikāciju uzņēmums "Bite" pagarinājuši sadarbību uz vēl diviem gadiem.

Abas puses aizpērn vienojās par sadarbību uz diviem gadiem, bet tagad līgums pagarināts.

"Bite" biznesa pārdošanas nodaļas vadītājs Arnis Pūciņš pirmdien notikušajā preses konferencē uzsvēra, ka, lai sasniegtu lielākus mērķus, ir jāizvēlas ilgtermiņa sadarbība.

"Slēdzam divu gadu līgumu, turpmāk būsim LHF un izlases lielfans. Slēgsim līgumu arī ar SIA "Hokeja akadēmija" un būsim pirmais oficiālais atbalstītājs Latvijā gaidāmajam 2021.gada pasaules čempionātam," teica Pūciņš.

Tikmēr "Hokeja akadēmijas" vadītājs Edgars Buncis atzina, ka "Bite" kā informāciju tehnoloģiju uzņēmums ir ļoti piemērots partneris sadarbībai.

"Esmu gandarīts, ka šī sadarbība sākusies aptuveni pusotru gadu pirms čempionāta. Šogad no valdības vēl neesam saņēmuši solīto atbalstu. Paldies LHF, kas investē savus līdzekļus, lai sāktu gatavoties čempionātam," teica Buncis.

Savukārt LHF valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis pauda, ka Latvijas hokeja izlases pēdējo gadu panākumi laikā saistīti ar lielu "Bites" līdzdalību. 

"Iespējams, "Bite" kļūs par ilgāko LHF sadarbības partneri. Čempionāts Rīgā jāaizvada uz visaugstākā viļņa, lai tas atstātu atmiņas mūsu hokejistiem un līdzjutējiem," secināja Kalvītis.

Pirms mēneša LHF oficiāli nodeva "Hokeja akadēmijai" tiesības rīkot 2021.gada pasaules hokeja čempionātu. 

Rīga un Minska 2017.gada maijā notikušajā balsojumā sīvā cīņā pārspēja Somijas pilsētas Helsinkus un Tamperi. Rīga un Minska balsojumā ieguva 54 balsis, bet Somijas kandidatūra saņēma 53 balsis.

Latvija pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā, kamēr Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā turnīrs notika 2014.gadā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO