Foto: "Annas Pannas kūkas un ne tikai" grāmatas prezentācija

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Šodien klajā nāk kūku entuziastes Annas Pannas grāmata ar nosaukumu "Annas Pannas kūkas un ne tikai". Autorei šī ir jau trešā grāmata, kas apkopo Annas pašas radītas krāsainas un gardas kūku, desertu un dažādu saldumu receptes.

Ar šo grāmatu, Annas Pannas galvenā vēlme ir aktualizēt ēst gatavošanu mājās, ivienam cilvēkiem, ar parastām cepeškrāsnīm un parastiem ikdienas virtuves piederumiem. Lai pagatavotu kvalitatīvu, vizuāli baudāmu un garšīgu kūku pietiks ar labu, precīzu recepti - tāds ir Annas uzstādījums.

"Ja mājās ir virtuves svari un, gatavojot katru no šīm receptēm, stingri pieturās pie noteiktajām produktu proporcijām, garantēju, ka rezultāts izdosies ikvienai saimniecei. Mans mērķis ir parādīt, cik vienkāršs var būt kūkas radīšanas process, ja ievērojam pārbaudītas receptes gatavošanas kārtību un visu sastāvdaļu pareizo saspēli. Savas receptes esmu izstrādājusi ļoti precīzi. Gatavošana "uz aci" te nederēs", skaidro Anna.

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

“Lai veicinātu veselīga un mājās gatavota ēdiena popularitāti Latvijas ģimenēs, “Maxima” jau vairākus gadus organizē un atbalsta dažādas iniciatīvas, kas ļauj katram iedzīvotājam radīt restorāna cienīgu maltīti savās mājās. Kopā ar Latvijas vadošajiem šefpavāriem, vietējiem zemniekiem un ražotājiem esam jau aizsākuši šīs tēmas aktualizēšanu. Mēs ar prieku esam kļuvuši par lieldraugu Annas Pannas grāmatai, jo tā ir vēl viens lielisks iedrošinājums mums visiem dažādot savas ģimenes ēdienkarti,” stāsta “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate.

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Liela uzmanība detaļām, precizitātei un nesarežģītam gatavošanas procesam Annas Pannas jaunajā grāmatā pievērsta gatavošanai kopā ar bērnu, ņemot vērā savu pašas pieredzi, kad vēl svarīgāk ir lai viss ir saprotami, vienkārši un rezultāts izdodas ar pirmo reizi. Daudzās receptēs ir padomi, kā iesaistīt bērnu mazos darbiņos, lai kopā darbošanās ir interesantāka.

Jaunajā grāmatā apkopotas turpat vai 100 receptes, kas izmēģinātas un atzītas pašas autores mājās un kļuvušas iecienītas arī ikdienā. Grāmatā var smelties idejas saldām davanām, jo paša radītas lietas, kur ieguldīta gatavotāja mīlestība, ir visvērtīgākās. Anna grāmatā dalās ar sev labi zināmām receptēm, kas sašķirotas un sakārtotas nodaļās, sākot ar brokastīm un beidzot ar svētku svinēšanu. Ir padomāts arī par vegāniem, tāpēc grāmatā ir iekļauta vegānisko recepšu nodaļa.

Annas Pannas pirmā grāmata "Annas Pannas kūkas" iznāca 2015.gadā un otra grāmata " Šokolāde" 2017.gadā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO