Foto: Rīgas pasažieru ostā apskatāma Latvijas un sabiedroto spēku militārā tehnika

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Šodien, 18. novembrī, Rīgas pasažieru ostā apskatāma Latvijas un sabiedroto spēku militārā tehnika, informēja Aizsardzības ministrijā.

Pasākums notiek par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienai un Latvijas armijas simtgadei.

Latvijas un sabiedroto spēku militārās tehnikas un ekipējuma izstāde Rīgas Pasažieru ostas piestātnē būs skatāma no plkst.10 līdz 17.

Izstādē būs apskatāma arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Valsts robežsardzes tehnika un aprīkojums.

Militārās tehnikas un ekipējuma izstādes apmeklētāji varēs klātienē aplūkot kaujas izlūkošanas kāpurķēžu bruņumašīnas "CVR(T)", ko Nacionālie bruņotie spēki iegādājušies no Lielbritānijas Sauszemes spēku mehanizācijas projekta ietvaros. Tāpat militārās tehnikas izstādē būs aplūkojama Latvijas bruņoto spēku pašgājējhaubiču sistēma, kas iegādātas no Austrijas, lai pilnveidotu Latvijas bruņoto spēku netiešās uguns atbalsta spēju, kā arī uzlabotu Latvijas spēju pilnvērtīgi integrēties NATO operācijās un mācībās.

Bruņoto spēku vienības izstādes apmeklētājiem arī demonstrēs taktiskos transportlīdzekļus "Polaris" un citu Latvijas bruņoto spēku militāro tehniku.

Izstādes apmeklētāji varēs vērot arī sabiedroto valstu bruņutehniku, piemēram, Spānijas bruņoto spēku tanku "Leopard" un Polijas bruņoto spēku tanku "PT-91", Kanādas bruņoto spēku vieglās kaujas bruņumašīnas "LAV", kā arī Albānijas, Čehijas un Slovēnijas bruņoto spēku militāro tehniku.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO