Foto: depositphotos.com

Jau deviņus gadus, pateicoties TVNET lasītājiem, mūsu portāls spēja realizēt labdarības akciju "Sagādā prieku", kur esam kopā spējuši iepriecināt simtiem ķiparu ar ilgi kārotām dāvanām. Lai gan visiem bērniem ir "atradušies" rūķi, tu vari iepriecināt arī viņu māsiņas un brālīšus!

TVNET šī gada Ziemassvētku akcijai «Sagādā prieku» tika atsūtītas 30 bērnu vēstules vecumā no 3 līdz 14 gadiem. Vairums bērniņu ir ar īpašām vajadzībām. Arī ķipari no daudzbērnu mazturīgām  ģimenēm - ļoti cer iegūt sen kāroto dāvanu.

Pašlaik visiem vēstuļu rakstītājiem ir dāvanu gādātāji, bet, neskumsti - tu vari iepriecināt viņu mazos brālīšus un māsiņas! 

Trīspadsmit bērni vecumā vecumā no 4 mēnešiem līdz pat 16 gadiem arī dosies uz pasākumu Popē, tāpēc mums noderētu rūķi, kas atgādātu saldumu paciņas un našķus, lasāmās un krāsojamās grāmatas, spēļlietas, galda spēles, krāsojamās lietas u.c. dāvaniņas, kas iepriecinātu arī pārējos bērnus. Beidzamais datums, kad nogādāt dāvanu redakcijā (Marijas iela 2, 3 stāvs, TVNET, Rīga, darba dienās no 09:00 - 17:30), ir 10. decembris!

LASI 30 BĒRNU IESŪTĪTĀS VĒSTULES:

Beidzamais datums, kad nogādāt dāvanu redakcijā (Marijas iela 2, 3 stāvs, TVNET, Rīga, darba dienās no 09:00 - 17:30), ir 10. decembris!

Obligāts noteikums: dāvanu saiņo dāvanu maisiņā, bet neaizlīmē to, lai varam pārbaudīt dāvanu atbilstību un saturu. Pieliec klāt bērna vārdu un vecumu! Protams, arī sirsnīgu apsveikuma un novēlējuma kartīti.

Kad vecīša dāvanu maiss būs piepildīts, mēs 18.12. dosimies ciemos pie čaklajiem vēstuļu rakstītājiem, ar kuriem tiksimies Popē. Pēc dāvanu dalīšanas gaidi reportāžu no sirsnīgā pasākuma - nofotografēsim bērnus kopā ar dāvanām, un tu ieraudzīsi, tieši kuru mazo sirdi esi iepriecinājis!

Neskaidrību gadījumā lūgums rakstīt uz e-pasta adresi: sagadaprieku@co.tvnet.lv.

Skaties galerijās, kā mums gājis citus gadus, nodot TVNET lasītāju - rūķu dāvanas bērniņiem!

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams