FOTO: AMALIJA.LV

Katra zvaigznāja garšas prasības un vēlmes nosaka to smalkās vibrācijas, kas karmiski nes noteiktus uzdevumus, ierobežojumus, priekšnosacījumus un iespēju lauku.

Cilvēka rokās un mēlē ir iespēja sekot karmiskajam ieradumu ceļam un saņemt visu dzīvē pēc nopelniem vai iet savu apzinātības ceļu un pašam noteikt savus mērķus, sapņus, izaicinājumus un perspektīvas. Katrs kumoss nosaka cilvēka dzīves pilnvērtīgumu. Mēle ir spēcīgākais karmas instruments, kas var mazināt negatīvo un veicināt pozitīvo vai pretēji - apgrūtināt iecerēto un likt šķēršļus sapņiem.

Piedāvāju 12 zvaigznājiem ideāli piemērotas receptes. Tās ir augu valsts receptes, kas ir ideāls priekšnosacījums lieliskiem sasniegumiem, enerģijas apjomam un veselībai. Turklāt katra recepte ir pielāgota zvaigznāja garšas dominancei, kas saskaņā ar vēdiskās astroloģijas traktātiem ir dominējošā noteiktam zvaigznājam. Tādējādi izvēloties maltīti, kas saistīta ar karmas kodolu, tiek rasta iespēja piesaistīt labvēlīgo un atraidīt negatīvo!

Auns - pikantais kvinojas čili 

Vērsis - taizemiešu nūdeles 

Dvīnis - samoreki jeb čebureki ar samosas pildījumu 

Vēzis - terijaki lēcu bumbas 

Lauva - baklažānu karalis – baba ganuš 

Jaunava - necepamās vegānās tako laiviņas 

Svari - mājās marinētu olīvu mikslis 

Skorpions - indiešu stila kuskuss 

Strēlnieks - pekanriekstu braunijs 

Mežāzis - vegāniskais brokastu burito 

Ūdensvīrs - Cepts lavašs ar spinātiem un sēnēm 

Zivs - saldie granolas batoniņi ar mandeļu sviestu 

Labu apetīti un vairāk recepšu meklējiet jaunajā grāmatā „151 garšīgas dzīves recepte”. Tā ir enciklopēdijai līdzvērtīga recepšu mākslas pavārgrāmata.

Ideāla dāvana svētkos un gadu mijā. Meklējiet labākajās Latvijas grāmatnīcās un interneta veikalos!

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO