FOTO: Pēteris Vīksna

Vecrīgā, Audēju ielā 15, vēsturiskajā telegrāfa ēkā atklāta kopstrādes telpa “Workland Telegraph”, kuras izveidē investēts nepilns miljons eiro.

Papildus kopstrādes iespējām tajā pieejami arī augstas kvalitātes pilna servisa privāti biroji, tikšanās telpas, daudzfunkcionāla pasākumu rīkošanas zona un vairākas atpūtas telpas. Biroja kopējā platība ir 1400 m2. 

“Kopstrādes iespējas kļūst arvien pieprasītākas gan nelielu un vidēju uzņēmumu, gan jaunuzņēmumu un ārštata darbinieku vidē.

Šobrīd globālais darba tirgus un darbinieku profesionālie ieradumi mainās ļoti strauji, un kopstrādes telpas atbalsta šīs būtiskās pārmaiņas, ņemot vērā šodienas vajadzības un tendences,”

norāda “Workland Group” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Indreks Hāls (Indrek Hääl).

FOTO: Filips Šmits

Kopstrādes telpām ir izveidots moderns un funkcionāls dizains, kas papildus veicinās darbinieku efektivitāti un radošumu. Tās ir mājīgas un komfortablas telpas darbam, kur justies ērti un patīkami strādāt katru dienu. Uzņēmumi un neatkarīgi profesionāļi jaunajās kopstrādes telpās var izvēlēties dažādus risinājumus atbilstoši vajadzībām, piemēram, īrēt privāto biroju, atvērtās koprades telpas, sapulču telpas vai pat virtuālo biroju.

Papildus augstas kvalitātes biroja nodrošinājumam piedāvā arī tādas ekstras kā tīklošanas iespējas, dažādus profesionālos un sociālos pasākumus, vieslekcijas, privātās telefonsarunu kabīnes, uzkodu veikalu un pat jogas nodarbības.

„Prognozes liecina, ka līdz 2022. gadam kopstrādes telpās visā pasaulē strādās aptuveni pieci miljoni cilvēku, arī Baltijas valstīs šis skaits divkāršosies – šodien kopstrādes centros Latvijā, Igaunijā un Lietuvā kopumā ir apmēram 6000 darba vietu, bet 2022. gadā to skaits varētu sasniegt ap 11 000. Papildus tikko atklātajam “Workland Telegraph” šonedēļ esam atvēruši arī jaunu centru Viļņā un drīzumā atklāsim vēl vienu – daudzveidīgāko kopstrādes telpu Kauņā,”  nākotnes plānos dalās I. Hāls, uzsverot, ka pats būtiskākais un lielākais gandarījums virzīties uz priekšu ir apziņa, ka kopstrādes telpas līdztekus tādām priekšrocībām kā komforts, ērtības un elastība sniedz arī dažādus emocionālus ieguvumus.

FOTO: Filips Šmits

„Galvenais un svarīgākais, ka kopstrādes telpās cilvēki kopumā jūtas laimīgāki nekā parastā birojā, to uzsver teju 90% aptaujāto.

Tas saistāms ar lielāku brīvības sajūtu, bet vienlaikus arī iespēju justies kā daļai no kopienas. Turklāt kopstrādes telpas lieliski uzlabo produktivitāti un teicami sasaucas ar jaunākajām tendencēm darba tirgū, jo tūkstošgades paaudze jeb mileniāļi ļoti augstu vērtē piemērotu darba vidi, privātās un darba dzīves līdzsvarošanu, elastīgu pieeju darbam un atpūtai. Šī tendence tikai pieaugs, tāpēc nepārtraukti raugāmies pēc iespējām atvērt arvien jaunus centrus Baltijā un citviet,” kopstrādes attīstību ieskicē Hāls.

Workland centru vadītāja Latvijā Jekaterina Zilpauša atzīmē: “Viens no šāda veida biroju klientu ieguvumiem ir iespēja atrasties tiešā tuvumā un ikdienas saskarsmē ar ļoti dažādiem “kaimiņiem” – jau tagad mūsu telpas izmanto sabiedrisko attiecību speciālisti, nekustamo īpašumu attīstītāji, producenti, IT un banku sektora uzņēmumi, reklāmas un dizaina aģentūras u.c. Šī ir ļoti daudzveidīga sabiedrība, kuras dalībnieku dažādās specializācijas un radošums var palīdzēt sekmēt mūsu klientu biznesa attīstību.

Turklāt vērts atcerēties, ka, izvēloties „sharing economy” principu, arī sava ikdienas darba organizēšana ir viens no veidiem, kādā varam saudzēt planētas resursus.” 

FOTO: Filips Šmits

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO