Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis

FOTO: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Latvijas bobslejisti ar mainīgām sekmēm aizvadījuši pirmos treniņbraucienus Siguldas trasē, kur šajā nedēļas nogalē notiks Pasaules kausa posmi, no kuriem otrais etaps būs arī Eiropas čempionāts.

(Plkst. 17.00 papildināts ar rezultātiem no treniņbraucieniem ceturtdien, 13. februārī.)

Treniņbraucienu pirmajā dienā pilots Oskars Ķibermanis uzrādīja 2. un 5. rezultātu, bet Oskars Melbārža vadītā divnieku ekipāža ierindojās 3. un 7. pozīcijā.

Pirmajos divos treniņbraucienos ātrākais bija Kanādas pilots Džastins Kripss, bet Pasaules kausa sezonas kopvērtējuma līderis vācietis Frančesko Frīdrihs nestartēja.

Kripss un Frīdrihs pirms diviem gadiem Phjončhanas olimpiskajās spēlēs uzrādīja vienādu rezultātu, abi tiekot pie zelta medaļas.

Savukārt treniņbraucienu otrajā dienā Melbārdis uzrādīja 13. un 2. rezultātu, bet Ķibermanis attiecīgi 10. un 12. vietu.

Treniņbraucienu otrajā dienā startēja arī pilots Ralfs Bērziņš, kurš ierindojās 31. un 20. pozīcijā.

Arī otrajā dienā ātrākais abos braucienos bija kanādietis Kripss, bet Frīdrihs ieņēma 12. un 9. vietu.

Labus rezultātus otrajā dienā uzrādīja Krievijas pilots Aleksandrs Stuļņevs, kurš ieguva 2. un 3. vietu.

Foto: bobsleja un skeletona elite gatavojas mačiem Siguldas trasē

Savukārt ceturtdien treniņbraucienos Ķibermanis uzrādīja 4. un 5. rezultātu, Melbārdim 10. un 6. vieta, bet Bērziņam 16. un 10. pozīcija.

Treniņbraucienu trešajā sesijā Kripss uzrādīja 1. un 4. laiku.

Siguldā tika aizvadīti 2019./20. gada Pasaules kausa izcīņas sezonas pēdējie divi posmi bobslejā divniekiem. No šiem diviem posmiem otrais etaps, kas notiks svētdien, vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāts.

Sestdien startēs Ķibermaņa un Bērziņa pilotētās divnieku ekipāžas. Savukārt svētdien par Eiropas čempionāta medaļām cīnīsies Ķibermaņa un Melbārža vadītie divnieki.

Pasaules kausa kopvērtējumā sezonas līderis ir Frīdrihs ar 1320 punktiem, bet Kripss ir otrais ar 1066 punktiem. Ķibermanis šobrīd ir trešais ar 1028 punktiem.

Bērziņš ar 546 punktiem ieņem 15. vietu, bet Melbārdis šosezon līdz šim startēja Eiropas kausā.

Sacensību programma

FOTO: Publicitātes foto

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO