FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču tirgotājs "IKEA" atvēris internetveikalu Latvijā, apstiprināja kompānijas pārstāvji.

"IKEA" pārstāvji skaidroja, ka līdz šim Latvijā iedzīvotājiem bija iespēja internetā apskatīt veikala piedāvājumu, taču preču iegāde bija jāveic klātienē. Savukārt tagad "IKEA" iedzīvotājiem piedāvā preci pasūtīt internetā.

Vienlaikus "IKEA" pārstāvji atzīmēja, ka patlaban internetveikalu var izmantot tikai "IKEA Family" klientu kartes turētāji.

Lai iegādātos "IKEA" preces internetā, klientam nepieciešams izveidot kontu tīmekļa vietnē "www.ikea.lv". Klientiem būs iespēja izvēlēties, vai iegādātās preces saņemt veikalā, vai ar arī piegādi, kas gan būs par papildu maksu.

"IKEA" vadītājs Baltijā Johanness R.Johannesons norādīja, ka interneta veikala darbība Latvijā sākta pamazām - pa posmiem. Līdz šim interneta veikals ir atvērts daļai "IKEA" lojalitātes programmas dalībnieku. Kad sistēma, procesi un rīki būs pilnībā pārbaudīti, "IKEA" interneta veikalu atvērs visiem Latvijas pircējiem, viņš skaidroja.

"Interneta veikala mājaslapa ir pielāgota, lai būtu ērti lietojama ne tikai datorā, bet arī viedtālrunī vai planšetdatorā. Interneta veikals būs viens no pārdošanas kanāliem, kas padarīs "IKEA" vēl pieejamāku klientiem. Tas ļaus viegli un ērti aplūkot pieejamās preces, iedvesmoties, atrast piemērotākos risinājumus un tos iegādāties jebkurā klientam ērtā laikā un vietā," sacīja "IKEA" vadītājs Baltijā.

LETA jau ziņoja, ka "IKEA" pārvaldītāja Latvijā SIA "Paul Mason Properties" apgrozījums pirmajā pilnajā darbības gadā, kas ilga no 2018.gada 1.septembra līdz 2019.gada 31.augustam, bija 81,928 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa sasniedza 10,371 miljonu eiro.

Rīgā 2018.gada 30.augustā tika atklāts "IKEA" veikals. Rīgas "IKEA" veikala platība ir 34 500 kvadrātmetru, bet veikala teritorija kopumā aizņem 10 hektārus. Kopējie ieguldījumi "IKEA" veikala izveidē Latvijā bija vairāk nekā 50 miljoni eiro.

"IKEA" franšīzes ņēmējs Latvijā ir "Paul Mason Properties", kura īpašniekam pieder arī "IKEA" veikals Lietuvā un Islandē. "Paul Mason Properties" vienīgā īpašniece ir Nīderlandes "FE Corporation B.V. Netherlands".

Kompānija "IKEA" izveidota 1943.gadā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO