Andreja Ēķa filma "Swingersi" – skatītākā kinoteātros Polijā / Foto: publicitātes

Februāra nogalē pirmizrādi piedzīvojusi režisora Andreja Ēķa un filmas "Svingeri" radošās komandas veidotā filmas poļu versija "Swingersi". Pirmajā nedēļas nogalē to kinoteātros noskatījušies jau vairāk nekā 141 000 skatītāju, ierindojot Polijas skatītāko filmu topa pirmajā vietā.

Filmas "Svingeri" Polijas versijā galvenajās lomās iejutušies poļu aktieri Krzysztof Czeczot, Michal Koterski, Barbara Kurdej-Szatan un citi, filmas režisors ir Andrejs Ēķis, scenārija autori – Andrejs Ēķis un Rasa Bugavičute-Pēce, filmas producents ir Kristians Alhimionoks.

"Polijas versija ir līdz šim vērienīgākā "Svingeru" adaptācija un piektā filmas versija, ko esam veidojuši ārpus Latvijas.

"Svingeri" ir tapuši arī igauņu, norvēģu un ukraiņu versijās. Un "Svingeru" stāsts turpināsies – mūsu tālākie plāni ir filmu uzņemt arī Nīderlandē, Dienvidāfrikā, Brazīlijā un Meksikā, kur ir interese par vietējām "Svingeru" versijām," 

stāsta režisors Andrejs Ēķis.

"Svingeri" ir viegla komēdija par attiecību veidošanu, pārpratumiem un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta, vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona. Filma pirmizrādi piedzīvoja 2016. gadā un to Latvijā noskatījušies vairāk nekā 110 000 skatītāju.

Šobrīd kinoteātros visā Latvijā ir redzama Andreja Ēķa jaunākā komēdija "Klases salidojums 2", kas stāsta par filmas pirmajā daļā iepazītajiem trīs draugiem un viņu trakajiem piedzīvojumiem vecpuišu ballē, bērēs un kāzās.

Foto: "Svingeri" Polijā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams