Foto: Reuters/ScanPix

Ķīnā Šanhajā, sākot ar ceturtdienu, savas durvis apmeklētājiem pagaidām gan ierobežotā režīmā no jauna vēruši slavenie debesskrāpji, šādi atbildīgajiem dienestiem apliecinot, ka jaunā koronavīrusa izplatība Ķīnas finanšu centrā tiek savaldīta.

632 metrus augstais debesskrāpis "Šanhajas tornis", kas ir otra augstākā celtne pasaulē, un futūristiskais televīzijas tornis "Austrumu pērle" ir debesskrāpju vidū, kuros no jauna tiek atvērti skatu laukumi un citas sabiedrībai parastos apstākļos pieejamās ēku daļas.

Šanhajas muzejs paziņojis, ka piektdien atkal vērs durvis apmeklētājiem, vienlaikus norādot, ka pagaidām to varēs apmeklēt ne vairāk kā 2000 apmeklētāju dienā.

Covid-19 pārņem pasauli. Aktuālā informācija vienkopusJaunais koronavīruss "Covid-19" pirmo reizi tika konstatēts pagājušā gada decembrī Ķīnā, Hubei provincē. ...www.tvnet.lv

Ķīnas mediji vēsta, ka arī citi tūristu iecienītie objekti pakāpeniski vērs durvis apmeklētājiem.

Šanhajā tāpat kā visā pārējā valstī, cenšoties apturēt koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, vairākas nedēļas teju visas vietas, kur pulcējas daudz cilvēku, bijušas slēgtas.

Jaunu inficēšanās gadījumu skaits Ķīnā strauji sarucis, un Šanhajā tas šobrīd ir nulles līmenī, atskaitot izolētus gadījumus, kad pilsētā ieradušies inficēti cilvēki no vīrusa uzliesmojumā smagi cietušās Itālijas.

Laikā, kad visā pasaulē tiek pastiprināti centieni ierobežot vīrusa izplatību, Ķīnas valdība paziņojusi par panākumiem, kas gūti centienos apturēt epidēmiju.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams