Foto: SIPA/Scanpix

Ķīnā pēdējo 24 stundu laikā ir apstiprināti 34 jauni inficēšanās gadījumi ar jaunā koronavīrusa slimību Covid-19, un pirmoreiz visi šie gadījumi ir "importēti", ceturtdien paziņoja Nacionālā veselības komisija. 

Jaunu pašmāju inficēšanās gadījumu neesamība ir svarīgs pavērsiens Ķīnas cīņā pret Covid-19, bet "importēto" gadījumu skaita pieaugums apdraud progresu šajā jomā. 

"Importēto" gadījumu skaita pieaugums par 34 vienā diennaktī ir lielākais pēdējo divu nedēļu laikā. Tagad Ķīnā ir konstatēti pavisam 189 "importēti" infekcijas gadījumi.

Jaunie skaitļi parāda, ka Covid-19 uzliesmojums tagad tiek kontrolēts Uhaņas pilsētā, kur tas bija sācies decembrī, un Hubei provincē, kuras administratīvais centrs ir Uhaņa.

Pēdējo 24 stundu laikā Ķīnā arī tika reģistrēti astoņi jauni nāves gadījumi no "Covid" - visi Uhaņā, un kopējais nāves gadījumu skaits Ķīnā pieaudzis līdz 3245.

GALERIJA: Koronavīrusa epicentrs Uhaņa

No jaunajiem "importētajiem" infekcijas gadījumiem 21 konstatēts Pekinā, deviņi - Guandunas provincē, divi - Šanhajā un pa vienam - Džedzjanas un Heilundzjanas provincē. 

Kopējais apstiprināto Covid-19 gadījumu skaits Ķīnā tagad ir pieaudzis līdz 80 928. 70 420 cilvēki ir izrakstīti no slimnīcām, bet 7263 turpina ārstēties. 

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams