Foto: Reuters/ScanPix

Spānijā no jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 1002 cilvēki, piektdien pavēstīja Veselības ministrija, norādot, ka pēdējo 24 stundu laikā miruši vēl 235 ar koronavīrusu inficējušies cilvēki.

Apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits pieaudzis līdz 19 980, jo diennakts laikā konstatēti vēl 2833 inficēšanās gadījumi, pavēstīja ministrijas ārkārtas situāciju koordinators Fernando Simons.

Jauno inficēšanās gadījumu skaits pieaudzis par 16,5%, kas ir kritums, salīdzinot ar iepriekšējo dienu, kad bija reģistrēts pieaugums par 25%, sacīja Simons.

Viņš gan arī atzina, ka testu laboratorijas ir pārslogotas, kas datos var radīt zināmas nobīdes.

Covid-19 pārņem pasauli. Aktuālā informācija vienkopusJaunais koronavīruss "Covid-19" pirmo reizi tika konstatēts pagājušā gada decembrī Ķīnā, Hubei provincē. ...www.tvnet.lv

No diagnosticētajiem 10 542 cilvēki jeb 52% no kopējā skaita atrodas slimnīcās, bet 1141 jeb 6% inficēto - intensīvās terapijas nodaļās.

Madride joprojām ir vissmagāk skartais apvidus ar 7165 koronavīrusa gadījumiem jeb 36% no kopējā Spānijas inficēšanās gadījumu skaita. Nāves gadījumu skaits galvaspilsētā pieaudzis līdz 628, un tie ir 63% no valsts kopējā skaita.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams