Foto: AFP/SCANPIX

Ķīnā pēdējo 24 stundu laikā ir apstiprināti 47 jauni inficēšanās gadījumi ar jauno koronavīrusu, un visi šie gadījumi atkal ir "importēti'', trešdien paziņoja Nacionālā veselības komisija.

Pēdējās diennakts laikā reģistrēti arī četri jauni nāves gadījumi no koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19, tai skaitā trīs - Hubei provincē, kuras galvaspilsētā Uhaņā decembrī sākās šīs slimības uzliesmojums.

Ķīnā tagad ir reģistrēti pavisam 474 "importēti" inficēšanās gadījumi - galvenokārt Ķīnas pilsoņiem, kas atgriezušies dzimtenē.

Covid-19 pārņem pasauli. Aktuālā informācija vienkopusJaunais koronavīruss "Covid-19" pirmo reizi tika konstatēts pagājušā gada decembrī Ķīnā, Hubei provincē. ...www.tvnet.lv

Ķīna otrdien paziņoja, ka bijušais koronavīrusa uzliesmojuma epicentrs Hubei province, kas kopš janvāra bija noslēgta, atkal būs atvērta kontaktiem ar pārējo valsts teritoriju. Veselie Hubei provinces iedzīvotāji varēs to atstāt, un tiks atkal atvērtas dažas lidostas un dzelzceļa stacijas. Skolas tomēr vēl paliks slēgtas.

Uhaņas pilsēta atļaus saviem iedzīvotājiem atstāt pilsētu no 8.aprīļa.

Daudzas pilsētas ir ieviesušas stingrus noteikumus, lai ievietotu karantīnā iebraucējus, bet valsts aviācijas dienests svētdien paziņoja, ka visi starptautiskie avioreisi uz Pekinu tiks novirzīti uz citām pilsētām, kur tiks pārbaudīti pasažieri.

Valsts mediji otrdien brīdināja par otru infekciju vilni, kas ir "ļoti iespējams, pat neizbēgams" "neadekvātu karantīnas pasākumu dēļ".

Ķīnā apstiprināto infekcijas gadījumu skaits ir sasniedzis 81 218, bet nāves gadījumu skaits ir pieaudzis līdz 3281. 73 650 no inficētajiem jau ir izveseļojušies.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams