FOTO: AFP/SCANPIX

Spānijā iepriekšējās diennakts laikā ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 399 cilvēki, un tas ir mazākais 24 stundu laikā mirušo skaits pēdējās četrās nedēļās, pirmdien paziņojusi valdība.

Svētdien Spānija ziņoja par 410 Covid-19 upuriem. Mirušo skaita samazināšanās vairo cerību, ka Spānijai ir izdevies pārvarēt jaunā koronavīrusa pandēmijas kulmināciju. Vislielākais  diennakts laikā ar Covid-19 mirušo cilvēku skaits - 950 - Spānijā tika reģistrēts 2.aprīlī.

Saskaņā ar jaunākajiem datiem ar jauno koronavīrusu inficēto cilvēku skaits Spānijā sasniedzis 200 210, kas ir otrs lielākais aiz ASV.

Savienotajās Valstīs ar jauno koronavīrusu inficējušies vairāk nekā 750 000 cilvēku, no kuriem vairāk nekā 40 000 miruši.

Pēdējās nedēļās Spānija  paplašinājusi Covid-19 testu veikšanu un tagad veic aptuveni 40 000 pārbaužu dienā, atklāja Spānijas veselības ministrs Salvadors Ilja.

Spānijā no Covid-19 atlabuši 80 587 cilvēki.

Kopš 14.marta Spānijā ir spēkā stingri ierobežojumi, un sestdien valdība paziņoja, ka tie tiks pagarināti līdz 9.maijam. Taču no 27.aprīļa vecākiem būs atļauts izvest ārā bērnus.

Līdz šim mājas bija atļauts atstāt tikai pieaugušajiem, lai dotos uz darbu, uz veikalu pēc pārtikas, uz aptieku vai pie ārsta, un lai izvestu pastaigā suni. Bērnus laist ārā no mājas bija aizliegts.

GALERIJA: Covid-19 Spānijā

GALERIJA: diena par intensīvās aprūpes nodaļu pārveidotajā bibliotēkā Spānijā 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO