Samanta Tīna

FOTO: LTV/Ina Kronberga

Latvijas Televīzija pieņēmusi lēmumu ļaut Samantai Tīnai pārstāvēt Latviju 2021. gada Eirovīzijā. Nu pati dziedātāja komentējusi savas sajūtas. 

Dziedātāja vietnē "Instagram" publiskojusi fragmentu no raidījuma “Eirovīzija. Studijā Samanta Tīna” filmēšanas, kurā viņa izplūda emocijās. Pie video viņa raksta savas sajūtas: "Viens no labākajiem mirkļiem manā dzīvē! Jā! Es dodos uz Eirovīziju! Paldies visiem par atbalstu! Es esmu laimīga un jūtos svētīta!"

Jau vēstīts, ka Samanta priecīgos jaunumus uzzināja LTV raidījuma “Eirovīzija. Studijā Samanta Tīna” filmēšanā, bet televīzijas skatītāji – raidījuma laikā 16. maija vakarā. Uzzinot par Latvijas Televīzijas lēmumu, Samanta neslēpa emocijas un bija ārkārtīgi priecīga. “Ak dievs, cik skaisti! Tiešām? Ārprāts, tik jauki! Es tevi varētu sabučot un apķert ar tādu pašu entuziasmu, kā es to izdarīju uz Supernovas skatuves, bet nedrīkst,” prieka asaras sarunā ar Tomu Grēviņu, kurš pavēstīja labo ziņu, nespēja noslēpt Samanta.

Jau vēstīts, ka Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss tika atcelts Covid-19 pandēmijas dēļ. Tam vajadzēja notikt Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Nīderlandes valdība vēl neprognozē masu pasākumu atsākšanas laiku, tomēr ir izskanējušas ziņas, ka nākamā gada konkurss, iespējams, varētu notikt Roterdamā. Šobrīd dalību nākamā gada konkursā, ieskaitot Latviju, apstiprinājušas 23 valstis, savukārt no šīm valstīm 2020. gada nacionālo atlašu uzvarētājus dalībai 2021. gada konkursā izvirzījušas 15.

Eirovīzijas noteikumi nosaka, ka dziesma, ar ko izpildītājs piedalīsies 2021. gada konkursā, nevar būt tā pati, ar ko bija plānots pārstāvēt valsti šogad. Noteikumi nosaka, ka dziesma, kas piedalīsies nākamā gada konkursā, nedrīkst publiski izskanēt ātrāk par 2020. gada 1. septembri. Tas nozīmē, ka 2021. gada konkursā Samanta nevarēs piedalīties ar dziesmu “Still breathing”.

Latvijas Televīzijas pieņemtais lēmums un Eirovīzijas noteikumi nozīmē, ka konkurss “Supernova” 2021. gadā noteikti nenotiks tādā formātā kā ierasts līdz šim. Šobrīd notiek plānošana, un, apspriežoties arī ar Samantu Tīnu, jaunajā televīzijas sezonā tiks meklēti risinājumi, kā atrast dziesmu, ar ko Samanta nākamgad varētu aizraut Eiropu.

Foto: Samanta Tīna "Supernovā"

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO