No 19. maija apmeklētājiem atkal ir iespēja apmeklēt gan Rīgas Zooloģisko dārzu, gan tā filiāli "Cīruļi" Kalvenes pagastā,  informēja Zooloģiskajā dārzā.

Ievērojot drošības noteikumus, Rīgā interesentiem ir iespēja staigāt pa dārzu un vērot āra aplokos mītošos dzīvniekus, kā arī iepazīt sekojošas iekštelpu ekspozīcijas - Tropu māju, Latvijas abinieku un rāpuļu ekspozīciju, lemuru un Galapagu bruņrupuču ekspozīciju un Žirafu māju, kurai būs atvērts otrais stāvs.

Zoodārza filiālē "Cīruļi" atvērtas visas ekspozīcijas. 

Apmeklējot Rīgas Zoodārzu, apmeklētāji aicināti ievērot divu metru distanci no citiem cilvēkiem, kā arī izvairīties pieskarties dažādām virsmām - margām, apmalēm, terāriju stikliem, informatīvajiem stendiem. Iekštelpās virsmas tiek regulāri dezinficētas, pa teritoriju ir izvietoti dezinfekcijas līdzekļi un atgādinoši uzraksti, potenciālajās sastrēgumu vietās uzkrāsotas marķējošas brīdinājuma līnijas. 

Rīgas Zoodārzs un filiāle "Cīruļi" strādā pēc vasaras grafika. Zoodārza kases atvērtas no plkst.10 līdz plkst.18, pa dārza takām var staigāt līdz plkst.19.

  Savukārt Zoodārza filiāle "Cīruļi" maijā strādā no plkst.10 līdz plkst.17 savukārt ar 1.jūniju no plkst.10 līdz plkst.18.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO