Madelēna un aizdomās turētais Kristians Brikners

FOTO: EPA/Scanpix

Portugāles policija izmeklē Madelēnas Makenas pazušanā aizdomās turētā vācieša iespējamo saistību ar izvarošanu Algarvē 2004.gadā, vēsta BBC.

Madelēna Makena 2007.gadā pazuda no ģimenes brīvdienu dzīvokļa Portugālē Praija da Lušas ciematā laikā, kad viņas vecāki ieturēja vakariņas kādā netālā restorānā. Britu meitenītes meklēšana turpinājās 13 gadus.

Šogad Vācijas prokuratūra paziņoja, ka pretēji daudzu cerībām Madelēna, visticamāk, ir mirusi. Aizdomās par viņas nolaupīšanu un nogalināšanu turēts 43 gadus vecais Kristians Brikners. 

Iepriekš Vācijas prokuratūra paziņoja, ka Brikners varētu būt saistīts ar vēl divu mazu bērnu bezvēsts pazušanu.

Savukārt Portugāles policija tagad paziņojusi, ka izmeklē Briknera iespējamo saistību ar īru tūristes izvarošanu 2004.gadā Algarvē, netālu no Praija da Lušas.

37 gadus vecā Heizela Behana tolaik Portugālē strādāja kā ceļojumu aģente. Tolaik neviens aizdomās turamais netika identificēts. Tiek uzskatīts, ka pirms 16 gadiem uzsāktajā lietā savāktie pierādījumi jau ir iznīcināti. 

Gadu pēc izvarošanas gadījuma Algarvē Brikners tika notiesāts par izvarošanu Raija da Lušā.

Portugālē izvarošanas lietās pēc 15 gadiem iestājas noilgums.

Portugāles policija solīja nodot informāciju kolēģiem Vācijā.

​Brikners patlaban atrodas ieslodzījumā Vācijā. Trīsgadīgās Madelēnas pazušanas laikā Brikners atradās apkaimē, kur meitene pēdējoreiz tika redzēta, norāda policija.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO