FOTO: www.stonecoldclassics.com

Pagājušā gadsimta beigās uzņēmums Interstyl Design, ko izveidoja viens no Aston Martin Lagonda dizaineriem, Viljams Taunss, interesentiem iegādei piedāvāja inovatīvu autobūves produktu - automašīnas Hustler rasējumus. 

Rasējumi bija vienīgais, ko pircējs saņēma, ja bija izvēlējies Hustler. Par materiālu izvēli, piegriešanu un komponenšu saskrūvēšanu katrs bija atbildīgs pats. Lai gan auto ir vairāk nekā savdabīgs un ķēpa ar tā izgatavošanu - liela, Interstyl Design tomēr izdevās pārdot aptuveni 500 Hustler rasējumu komplektus.  

Vienu no šiem Hustler automobiļiem jau saskrūvētā formā tagad var iegādāties tīmekļa vietnē Stonecoldclassics.com. Un cena nav maza. Tie ir 11 tūkstoši eiro.

Tikpat labi gan iespējams, ka iespaidīgā naudas summa ir attaisnojama, ja nav precīzi zināms, cik šādu auto pasaulē ir atlicis. Turklāt katrs auto ir individuāls, unikāls projekts un to izgatavojuši citi cilvēki.

FOTO: www.stonecoldclassics.com

Lai vai kā, Stonecoldclassics.com piedāvāto auto kāds Šepardu pāris iegādājies 1981.gadā un izgatavojis 1982.gadā. Šepardi arī bijuši vienīgie mašīnītes īpašnieki un ar to nobraukuši tikai 8,4 tūkstošus kilometru.

FOTO: www.stonecoldclassics.com

Pārdošanā nonākušais auto ir īsts "Frankenšteina dēls". Tā virsbūve un salona apdare izgatavota no augstākās kvalitātes finiera, ko izmanto kuģubūvē, pamata mezgli, tai skaitā 998 cm3 dzinējs, aizgūti no Mini, priekšējie lukturi ņemti no Hillman Avenger, aizmugurējie no Triumph Dolomite, slēdžu donors ir Fiat Strada, priekšējās disku bremzes ņemtas no Mini Cooper, logu tīrītāji no Citroen, priekšējie sēdekļi no Daimler Sovereign, stūre no Wood & Pickett, mašīnai uzstādīts laikmetam atbilstošs radio ar kasešu atskaņotāju no Sharp, savukārt ātrumpārslēgu Šepardi izgatavojuši paši.

FOTO: www.stonecoldclassics.com

Mašīnītes pārdevējs apgalvo, ka spēkrats ir ideālā tehniskā kārtībā un to varot apliecināt ar apkopju dokumentiem. 

FOTO: www.stonecoldclassics.com

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO