"Ducele"

FOTO: publicitātes

Orķestris "Ducele" tikko pabeidzis darbu pie sava jaunākā albuma, kurā jaunās skaņās ieskaņotas leģendārās trimdas latviešu grupas "Trīs no Pārdaugavas" līdera Viļņa Baumaņa dziesmas. 

Albums būs pieejams komplektā ar Noras Ikstenas un Viļņa Baumaņa grāmatu par šo leģendāro grupu un nāks klajā 6. oktobrī.

Gaidot šo nozīmīgo notikumu, grupa iepazīstina ar vēl vienu dziesmu no gaidāmā albuma. Dziesmas "Lienīte" videoklips burtiskā nozīmē ir ar krimināliem elementiem piesātināts, un lielu ieguldījumu klipa veidošanā veicis mākslinieks Ivars Mailītis ar kundzi Inesi Maili-Mailīti.

Grupas līderis Arnis Veisbārdis stāsta: "Dziesmas videoversija tapa spontāni, bez garas apspriedes, kā brīva improvizācija. Pats arī rakstīju scenāriju, un sadarbībā ar mākslinieku Ivaru Mailīti tika iekārtota un dekorēta vide. Visiem filmēšanas procesā iesaistītajiem gāja jautri. Lai visiem jautra skatīšanās!"

Jau oktobrī grupa, sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu, piedāvā uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem balstītu koncertuzvedumu “Monika”. Uzveduma laikā varēs iegādāties “Duceles” jaunāko ierakstu ar Viļņa Baumaņa dziesmām, kā arī Noras Ikstenas grāmatu par grupu “Trīs no Pārdaugavas”. Koncertuzveduma scenārists un režisors – Viktors Runtulis.

Biļetes uz koncertiem jau pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un interneta vietnē www.biļešuparadīze.lv.

Foto: Ieskats videoklipa filmēšanas aizkulisēs.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO