FOTO: Reuters/ScanPix

Pirmo reizi savā ilgajā valdīšanas laikā Lielbritānijas karaliene Elizabete II atcēlusi tradicionālo Ziemassvētku pasākumu, kurā dāsni apdāvina savu personālu. Pasākums, kuru gaida ikviens no karalienes padotajiem, atcelts Covid-19 pandēmijas dēļ. 

Šādu informāciju, ka ikgadējais dāvanu pasniegšanas pasākums, kas parasti noris adventes laikā, nenotiks, publiski sniegusi Bekingemas pils.

Karaliene Elizabete II mīlot Ziemassvētkus un ik gadu dāsni apdāvina arī savu uzticamo personālu.

Parasti tās ir mīļlietiņas - rotu kastīte, foto rāmītis ar saņēmēja iniciāļiem, sāls un piparu trauciņi, skaista apsveikuma kartīte vai kas tamlīdzīgs. 

4

Tie darbinieki, kuri nevēlas dāvanas, varot saņemt kuponus no populāriem britu veikaliem. 

Pasākumā parasti tiek pasniegts arī karalienes iemīļotais Ziemassvētku pudiņš un tiek pacelta glāze šampanieša, personālam sniedzot iespēju saskandināt ar savu darba devēju.

Par dāvanām karaliene maksā no "savas kabatas", un tās katru gadu viņai izmaksājot desmitiem tūkstošu eiro.

4

Protams, karaliene darbiniekiem nosūtīs dāvanas, bet nebūs īpašās tikšanās ar Viņas Augstību, ko ļoti gaida katrs no personāla. 

Šogad 94 gadus vecā karaliene Ziemassvētkus pavadīs klusi Vindzorā, kopā ar savu vīru, 99 gadus veco princi Filipu. Pēdējo reizi abi šeit bija Ziemassvētkos 1988. gadā.

4

Karaliene Elizabete II un princis Filips

FOTO: Reuters/ScanPix

Pēdējos 33 gadus karaliene savās ziemas brīvdienās ir devusies uz Sandringamu, kur parasti apmeklē dievkalpojumu un pavada arī Ziemassvētku vakaru. Gadskārtējās pusdienas pie karalienes apmeklē lielākā daļa karaliskās ģimenes, un tā ir unikāla iespēja arī faniem redzēt viņus dzīvē, apmeklējot svētku dievkalpojumu. Šogad tas viss tiek atcelts.

Foto: Britu karaliskā ģimene apmeklē Ziemassvētku dievkalpojumu

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO