FOTO: SCANPIX

Aizturētais opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs viņam noteikto arestu uz 30 diennaktīm izcietīs pirmstiesas aizturēšanas izolatorā "Matrosskaja tišina" Maskavā, ziņo Krievijas medijs "Meduza". 

Navaļniju izolatorā apmeklējis Maskavas Ieslodzīto cilvēktiesību novērošanas komisijas pārstāvis Aleksejs Meļņikovs. 

Viņš pavēstījis, ka Navaļnijs izvietots trīsvietīgā kamerā. Tur gan viņš atrodas viens, jo pēc atgriešanās no ārzemēm viņam 14 dienas jāpavada karantīnā. 

Minētajā kamerā ir karstais ūdens, televizors, tējkanna un ledusskapis. Navaļnijam arī izsniegta gultas veļa, trauki un higiēnas preces, savā “Telegram” kanālā pavēstīja Meļņikovs. 

Viņš arī norādīja, ka Navaļnijs esot pateicies Krievijas iedzīvotājiem par atbalstu un paudis prieku par atgriešanos dzimtenē. 

Navaļnijs arī esot uzsvēris, ka izolatora darbinieki uz viņu neizdarot nekādu spiedienu. 

Kā vēstīts, Aleksejam Navaļnijam tiesa, kuras sēde pirmdien notika Himku policijas iecirknī,  pirmdien noteica arestu uz 30 diennaktīm. Apcietinājumā Navaļnijs paliks līdz 15.februārim. 

Navaļnijs iecirknī tika nogādāts svētdien, pēc viņa aizturēšanas Šeremetjevas lidostā. 

Politiķis pirmdien notikušo tiesas sēdi, kurā viņam piemēroja arestu, nodēvēja par augstākā līmeņa nelikumību.

Navaļnijs aizturēts pēc Krievijas Federālā sodu izpildes dienesta prasības, jo dienests uzskatot, ka Navaļnijs esot pārkāpis viņam iepriekš piespriestā nosacītā cietumsoda noteikumus.  

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO