Svētdien, 18. aprīlī, TV3 šovā “Balss maskā” dalībnieki izpildīja dziesmas par saviem iecienītākajiem ēdieniem vai dzērieniem. Tāpat šajā reizē tika atmaskoti uzreiz divi dalībnieki.

Izskanot šova “Balss maskā” septītajam raidījumam, no spēles izstājās neparastais Taurenis. Tā ir maska, par kuru raidījuma garumā izskanēja visplašākās diskusijas, cenšoties rast atbildi uz jautājumu, vai zem Taureņa maskas slēpjas vīrietis vai sieviete. Kā izrādās, zem tās slēpās džeza dziedātāja un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe-Paškevica.

“Taurenis bija tik profesionāls, ka viņš tikai ar n-tajiem piegājieniem ļāva atklāt, kas viņš ir. Taureni, tev ilgāk slēpties vairs nav jēgas. Es zinu, ka tu nebūsi satriekts par to, ka mēs tevi atmaskojam, jo tu turpināsi dziedāt!” pirms atmaskošanas Taureni uzrunāja Baiba Sipeniece-Gavare.

“Es šovā lieliski pavadīju laiku un ļoti daudz uzzināju par sevi. Gan gatavojot dziesmas, gan tās izpildot, pārsteidzu pati sevi! Man bija interesanti iejusties dažādos tēlos, jo, pirmkārt, es biju Taurenis, bet, otrkārt, divos raidījumos man nācās pārtransformēties par vīrieti, kas bija ļoti interesanti. Mums nācās smagi strādāt, lai es nebūtu es, bet gan vīrietis. Es tiešām iejutos vīrieša ādā, skatoties video, kopēju AC/DC. Pat sēžot aizskatuvē, gaidot uznācienu, teicu “es esmu vīrietis”, lai pati sev noticētu. Un vēl es biju arī operdziedātāja, jo man ir arī akadēmiskā izglītība. Dziesmu “Memory” es dziedāju arī Mūzikas akadēmijā, kas mani “atmeta” atpakaļ tajā laikā. Katrai manai dziesmai ir savs stāsts, kas ir saistītas ar manu dzīvi! Šodien bija visjautrāk, jo es sapratu, ka uz skatuves esmu viena, bija īsta “disene”. Ballīšu nav, bet te es varēju darīt to, ko gribu!” - sacīja Gulbe-Paškeviča.

Savukārt kā otro masku šovakar atmaskoja Vakara zvaigzni, kas izpildīja Tīnas Tērneres hitu “Simply The Best”. Šova vadītājs Mārtiņš Spuris atklāja, ka Vakara zvaigzne ir divas reizes pretendējusi uz dalību “Eirovīzijā”, ieguvusi 16 “Zelta Mikrofona” balvas, kā arī četras vērtīgākās dziesmas balvas. Detektīvi minēja, ka zem maskas slēpjas mūziķis Atis Ieviņš, šova “X Faktors” vadītājs Markus Riva, savukārt vienīgā, kas izteica trāpīgāko un pareizāko minējumu bija Samanta Tīna, atmaskojot populāro un iemīļoto dziedātāju Donu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO