Itālijas grupas "Måneskin" solists Damiano Dāvids

FOTO: AP/Scanpix

Eiropas Raidorganizāciju apvienība (EBU) nākusi klajā ar paziņojumu, reaģējot uz izskanējušajām apsūdzībām, ka Eirovīzijas uzvarētāji, Itālijas pārstāvji konkursa tiešraides laikā lietojuši narkotikas. 

EBU 24. maija vakarā publiskotajā paziņojumā teikts: "Reaģējot uz izskanējušajiem apgalvojumiem, ka "zaļajā istabā" tika lietotas narkotikas, EBU pēc Itālijas delegācijas pieprasījuma ir veikusi rūpīgu faktu pārskatīšanu, tostarp pārbaudījusi visus pieejamos materiālus. Šodien [24. maijā] narkotiku testu brīvprātīgi veica arī grupas "Måneskin" solists, un tas uzrādīja negatīvu rezultātu, par ko pārliecinājās arī EBU.

"Zaļajā istabā" narkotikas netika lietotas, un mēs uzskatām, ka šis jautājums ir slēgts."

11

Jau vēstījām, ka pēc Itālijas uzvaras vairāki cilvēki sociālajos tīklos dalījās ar video fragmentu no fināla tiešraides, kurā redzams, ka grupas līderis Damiano Dāvids noliecas pie galda un veic strauju kustību, šķietami šņaucot kokaīnu.

Grupa kategoriski noliedza izskanējušās apsūdzības un brīvprātīgi piedāvāja veikt narkotiku testu.

22. maijā Roterdamā noslēdzās 65. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā uzvaras laurus plūca Itālijas pārstāvji "Måneskin" ar dziesmu "Zitti E Buoni".

Žūrijas un skatītāju kopvērtējumā Itālija ierindojās pirmajā vietā (524 punkti), otrajā vietā Francija (499 punkti) un trešajā vietā Šveice (432 punkti).

Kā zināms, Latvijas pārstāve Samanta Tīna ar dziesmu "The Moon is Rising" finālā neiekļuva. Šis ir jau ceturtais gads pēc kārtas, kad Latvija nav pārvarējusi Eirovīzijas pusfināla barjeru.

Foto: Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvar Itālija

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO