Svētdien, 10. oktobrī, gaidāms šova “X Faktors” noslēdzošais TV atlašu raidījums, kurā laikā iepazīsim 20 jaunus dalībniekus, kuri cīnīsies par iespēju nokļūt šova “Krēslu izaicinājumos”. Uz skatuves dzirdēsim vairākus emocionālus vēstījumus un kontrastiem bagātus priekšnesumus.

Kā pirmā uz skatuves kāps liepājniece Līva Eistere, kura uz skatuves dalīsies aizkustinošā vēstījumā, izpildot dziedātājas Madisones Bīras dziesmu “Reckless” un atklāti stāstot gan par savu dzīvi, gan veselību. Meitene cieš no uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroma, un mūzika ir tā, kas ikdienā palīdz ar to tikt galā.

Rīdzinieks Jevgēnijs Ivanovs pats komponē dziesmas, un viņa lielākās talanta atbalstītājas ir mamma un vecmāmiņa, tā stāstīs pats mākslinieks. Uz skatuves Jevgēnijs izpildīs Lēdijas Gāgas dziesmu “Is That Alright?”, pēc kā Aija Auškāpa atzīs, ka Jevgēnijs viennozīmīgi atšķiras no citiem dalībniekiem.

Žūriju pārsteigs kāds kolorīts dalībnieks ar segvārdu “Chaina”, kurš tulko un pārdzied populāras dziesmas latviski. Publicējot humoristiskos skaņdarbus savā YouTube profilā, mākslinieks ir saņēmis divus miljonus klausījumu kopumā. Mākslinieka priekšnesumu žūrija vērtēs pozitīvi, atzīstot dziesmu tekstus par asprātīgiem un piedāvājot apvienoties kādā kopdarbā ar mentoru Maratu.

Ar Anasteišas dziesmas “Left Outside Alone” akapella izpildījumu uz skatuves kāps ropažnieks Indars Kraģis, kurš ikdienā ir lektors, teātra pasniedzējs un vairāku grāmatu autors, kas stāsta par radošumu un kritisko domāšanu.

Neparastā Ilze Meldere žūriju pārsteigs ar savu pārdomāto tēlu, meitene būs ģērbusies gotiskā stilā. Ilze atklās, ka viņai ļoti patīk ģērbties dramatiski - tumšās drēbēs ar izteiktiem gotiskiem akcentiem, taču tas netraucē pārsteigt savus vienaudžus vai draugus reizēm arī ar ļoti piemīlīgu tēlu, piemēram, uzvelkot rozā drēbes ar kaķīšiem, tādēļ meitene uz skatuves izpildīs Lēdijas Gāgas dziesmu “Paparazzi”. Vai ar šiem kontrastiem meitenei izdosies izpelnīties “jā” no žūrijas?

Emocionālu muzikālo sniegumu demonstrēs Deniels Bērziņš no Valmieras. Viņš izpildīs Harija Stailza dziesmu “Falling”, kas stāsta par puiša neseno dzīves pieredzi – vienpusēju mīlestību. Pēc uzstāšanās Aija atzina: “Manuprāt, liela nozīme ir tam, ka cilvēks drīkst kāpt uz skatuves tikai tad, ja viņam ir ko teikt. Šajā brīdī, uz tevi skatoties, man bija pārliecība, ka tev ir ko teikt. Tas bija patiesi un aizkustinoši!”

Uz skatuves kāps arī romantiskais duets “Neprāts”, kura sastāvā ir Signija Taraņenko un Aleksandrs Tuguševs. Signiju Taraņenko skatītāji iepazina jau šova 3. sezonā, kur jaunā dziedātāja kļuva par “X Faktora” finālisti grupā “Carnelian”. Jaunā dziedātāja ir atgriezusies, lai kopā ar savu mīļoto piepildītu sapni par dziedāšanu mūziklos, izrādēs un multfilmu ieskaņošanu!

Citu dalībnieku vidū būs arī Ralfs Ričards Bite, talantīgā Andra Upmane, ar sirsnīgu priekšnesumu uz skatuves kāps grupa Dārgoļi no Smiltenes novada, jaunā autosportiste Alise Līga Grāmatiņa, ventspilniece Arina Derevjanko, kura izpildīs skaņdarbu spāņu valodā, jelgavniece Santa Taukača, bērnu modeļu aģentūras īpašniece, pasākumu organizatore un stiliste, uzņēmējs Dāvids Jānis Baumanis, kurš brīvajā laikā aizraujas ar gleznošanu, fiziskās sagatavotības trenere Laura Melbārde, kura strādā Vidzemes olimpiskajā centrā, gulbeniete un mežsaimniecības brigādes darba vadītāja Inese Haļina, jēkabpiliete Megija Kļaviņa, Dmitrijs Kļinčiščevs, kurš ir radījis jau septīto albumu savai mīļotajai klasesbiedrenei Žannai, savukārt ar veltījumu tēvam uz skatuves kāps Ralfs Siliņš.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO