Svētdien, 14. novembrī, tika aizvadīta šova "X Faktors" otrā tiešraide, kurā uz skatuves kāpa 10 dalībnieki, izpildot labākās no labākajām pasaules un Latvijas dziesmām.

Pēc skatītāju balsojumu un žūrijas lēmuma tika nolemts, ka šovu pamet un cīņu par galveno balvu 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar ierakstu kompāniju “Universal Music Group” neturpina Loreta Klibiķe un grupa “Audiokvartāls”, savukārt skatītāju simpātiju balvu ieguva Viktors Buntovskis.

Šova dalībniekam Eduardam Rediko izkrita tā laimīgā loze uzstāties otrajā tiešraidē pirmajam. Viņš izpildīja Sema Smita dziesmu “Writings On The Wall” no Džeimsa Bonda sāgas filmas “Spektrs”. Pats Eduards atzina, ka "X Faktors" dod lielisku iespēju izpildīt dažāda stila dziesmas, un cerēja, ka skatītāji sajuta šīs emocijas. “Diezgan nopietns pieteikums šī vakara koncertam, Reini, man skauž, ka tev ir šāds dalībnieks,” tā atzina Aija Auškāpa.

Ar emocionālu priekšnesumu šova turpinājumā uz skatuves kāpa Loreta Klibiķe, kas elegantā tērpā dziedāja Bruno Marsa dziesmu “When I Was Your Man”. Loretas mentors Intars Busulis atzina, ka pie visa var piestrādāt, bet pats galvenais viņai esot. “Sarežģītākais bija tikt pāri visām emocijām,” apgalvo Loreta.

Video: Loretas Klibiķes priekšnesums

Edgaram Kārkliņam šoreiz talkā nāca viņa ģitāra, kas palīdzēja veiksmīgi izpildīt grupas "Outcast" dziesmu “Hey Ya”. Reinis Sējāns atzina, ka viņam šī dziesma patika uz 25%, savukārt Edgara mentors Intars izteica cerību, ka nākamreiz būs labāk.

Nākamie uz skatuves kāpa grupa "Audiokvartāls", kas šoreiz bija lielākā sastāvā nekā iepriekšējā tiešraidē – viņiem uz skatuves pievienojās saksofonists un trombonists. Šādā kuplā pulkā puiši izpildīja Harija Stailza dziesmu “Watermelon Sugar”. Žūrija bija skarba un šo priekšnesumu vērtēja kā ne pārāk izdevušos. “Tādas divējādas sajūtas – tad bija, tad nebija. Man jau liekas, jūs varat labāk. Viss bija ļoti labi, bet līdz galam mani nepārliecināja,” teica Intars Busulis.

Video: grupas "Audiokvartāls" priekšnesums

Olga Palušina šoreiz bija pavisam citādāka nekā šova pirmajā tiešraidē. Šādu stila maiņu pieprasīja Džastina Timberleika dziesma “Cry Me A River”. Šoreiz viņai uz skatuves pievienojās arī dejotāji, kuru solim pievienojās arī Olga. Aija Auškāpa apgalvoja, ka Olga ļoti izjusti stāstīja par cilvēku sajūtām šajos šķiršanās brīžos.

Viena no šova skatītāju favorītēm Diona Liepiņa šoreiz izpildīja Pink dziesmu “Just Give Me A Reason”. “Tev ļoti labi skan, un ar dziesmu tu ļoti labi tiki galā. Gribētos vienīgi redzēt, ka sirds dzied vairāk,” tā Marats Ogļezņevs.

Savukārt Deniels Bērziņš skatītājus un žūriju iepriecināja ar britu dueta "Hurts" dziesmu “Stay”. Ar šo dziesmu viņš vēlējās skatītājiem nodot vēstījumu, ka sakāmais ir jāsaka tajā brīdī, kad tas ir nepieciešams, pat tad, ja tas ir ļoti grūti. “Ļoti pārdomāts, estētisks un tev radniecisks noformējums. Tu mani ievilki savā pasaulē,” savu sajūsmu par priekšnesumu pauda Reinis Sējāns.

Grēta Grantiņa šonedēļ pārsteidza ar emocionālu priekšnesumu un dziesmas vēstījumu. Viņa izpildīja Džona Ledženda dziesmu “Ordinary People”. Aija Auškāpa šo priekšnesumu vērtēja kā brīnišķīgu, bet Reinis Sējāns priekšnesuma laikā pilnībā iegrima dziesmā.

Skatītāju mīlulis Viktors Buntovskis saglabāja savu mieru arī šajā tiešraidē un izpildīja romantisko grupas "Passenger" dziesmu “Let Her Go” un piecēla kājās gan Reini Sējānu, gan Intaru Busuli. “Ak šis burvīgais raidījums. Šo varētu likt sadaļā “Latvija var”. Šodien ir tava diena un tev noticēju,” atzina Intars Busulis.

Kā pēdējās šovakar uz skatuves kāpa meitenes no grupas “We”, kuras atšķīrās no pārējiem dalībniekiem, izpildot dziesmu latviešu valodā. Viņas skatītājus iepriecināja leģendārās pašmāju grupas “Eolika” dziesmu “Es neesmu Džeina Fonda”. “Jūs no jaunām meitenēm nedēļas laikā esat kļuvušas par nobriedušām sievietēm,” atzina Reinis Sējāns.

Papildu drošības nodrošināšanai visi dalībnieki un darbinieki ir vakcinēti un viņiem tiek veikti Covid-19 testi. Tāpat arī tiek ievērota distance, telpas kvadrātmetriem atbilstošs cilvēku skaits, valkātas FFP2 maskas (izņemot šova vadītāju un dalībniekus), kā arī ievēroti citi piesardzības pasākumi, lai vērienīgais šovs var notikt iespējami drošā vidē.

Nākamajā svētdienā, 21. novembrī, dalību šovā turpinās atlikušie astoņi dalībnieki, kuri izpildīs dziesmas, kas veltītas Latvijai. 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO