Monta

FOTO: Ritvars Stankevičs / MicRec

16. maijā Rīgas centrā notika dziedātājas un dziesmu autores MONTAS (Montas Strūbergas) jaunā albuma "Planēta tu" atvēršanas pasākums. Aplūko foto no svinīgā notikuma!

Koncertu apmeklēja Montas tuvākie cilvēki, žurnālisti un mūziķes daiļrades cienītāji. Pasākumā izskanēja mazāk zināmās dziesmas no jaunā albuma. Mākslinieces pavadošajā sastāvā muzicēja albuma producents un ģitārists Jānis Čubars, bundzinieks Kaspars Pļavnieks un basģitārists Viktors Prūsis. Klātesošie atzina, ka uzstāšanās bija emocionāla un labskanīga.

MONTA un Guntars Račs

FOTO: Ritvars Stankevičs / MicRec

Kompānijas "MicRec" vadītājs un albuma izdevējs Guntars Račs: "Labi atceros Montas pirmos soļus uz skatuves. Tie bija nedroši un amatieriski, bet tas, ko es dzirdēju un redzēju vakar, liecināja par viņas lielo izaugsmi. Tas, ka Monta spēj sarakstīt gana oriģinālas un ar saturu piepildītas dziesmas, man, protams, nebija nekāds jaunums, taču realizēt tās arī koncertā, tas jau ir jauns pakāpiens. Protams, te liels nopelns Jānim Čubaram un viņa kolēģiem, kas acīmredzami bija ieguldījuši laiku un izdomu programmas sagatavošanā. Bravo!"

Albums pieejams visos mūzikas straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē.

CD versijā albums atrodams micrec.lv, kā arī mūzikas veikalā "Mikrofons" t/k "Spice" otrajā stāvā.

Foto: Dziedātāja Monta prezentē jauno albumu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO